5/7/12

Κοτο-Πουλάκο βαρβάτε...

Για τη χθεσινή ήττα(1-2 από τη Νίκη Βόλου) δε θα αναλύσουμε σχεδόν τίποτα.Μάθατε όλοι τον τρόπο με τον οποίο ήρθε η ήττα αυτή κι αν δεν το μάθατε,πηγαίνετε ως το 'Μαρακανά' να δείτε τα μπουκάλια που έπεσαν για 1η φορά φέτος στον αγωνιστικό χώρο του σταδίου και μάλιστα από τις εξέδρες των επισήμων!Αυτό τα λέει όλα "κύριοι" και "επαγγελματίες" διαιτητές(εδώ γελάμε!!!).
    Καλή συνέχεια στη Νίκη Βόλου και λυπούμαστε που παρά τις προσπάθειες των Red Boys δεν κατέστη δυνατό να έρθουν οργανωμένα και οι οπαδοί της.
    Και πάμε τώρα να μιλήσουμε για ένα 100% αρσενικό,τον Mr.Koto-Poulakos!Είπε πολλά μετά τον αγώνα στο Βόλο.Μίλησε για άχτι με τον Πανηλειακό,για το ότι ήθελε να μας δείξει τη φανέλα της μαύρης θύελλάς του και μπλα μπλα μπλα!Τουλάχιστον του αναγνωρίζουμε το ότι ήρθε μέχρι τον Πύργο και δεν του προέκυψε κάποιος τραυματισμός όπως έχει τύχει ουκ ολίγες φορές με άλλους "μάγκες".Του προέκυψε όμως στο ημίχρονο και αναγκάστηκε να τον βγάλει ως αλλαγή ο προπονητής του.Και το παιδί,επειδή βιαζόταν προφανώς,έφυγε με άλλο όχημα 10 λεπτά πριν τελειώσει ο αγώνας.Καθόλου ευγενικό εκ μέρους του.Δεν κάθισε να απολαύσει τη φιλοξενία που του προσέφεραν οι οπαδοί μας καθ'όλη τη διάρκεια του α' ημιχρόνου...Λοιπόν "μάγκες" και "κοτο-Πουλάκηδες" όταν θα μιλάτε για τον ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟ από δω και πέρα θα σκύβετε και θα προσέχετε τί λέτε ή καλύτερα ας σιωπάτε!Η άφεση αμαρτιών μάς τελείωσε.Το 'Μαρακανά' θα ξαναγυρίσει σε εποχές 'ζούγκλας' όπως ήδη γράφουν διάφορα δημοσιεύματα και σ'όποιον αρέσει.Κι αυτό το μήνυμα πάει και προς ΕΠΟ μεριά.Όποιος κατάλαβε κατάλαβε αγαπητοί διαιτητές.Κοτο-Πουλάκο...εις το επανειδείν!
    Το τί μέλλει γενέσθαι για την ομάδα μας θα το δούμε μες στις επόμενες μέρες...